Rodzina na dobre i na złe

Dodano 2012-06-04 przez Beata Biały

Rodzina na dobre i na złe

relacja z Dnia Dziecka w Przedszkolu

Przedszkole w Pysznicy w dniu 1 czerwca zorganizowało piknik rodzinny pt."Rodzina na dobre i na złe". W pikniku uczestniczyły całe rodziny dzieci uczęszczających do przedszkola jak również tych dzieci, które od września dołączą do grona przedszkolaków.

 

Przedszkolaki na swoje święto zaprosiły Pana Tadeusza Bąka - Wójta Gminy Pysznica, Pana Józefa Gorczycę - Przewodniczącego Rady Gminy oraz Pana Aleksandra Jabłońskiego - Zastępce Wójta Gminy, którzy nie zawiedli najmłodszych miluśińskich i razem z nimi uczestniczyli w zabawie. Kosz cukierków od Pana Wójta oraz szczególne życzenia z okazji Dnia Dziecka były prawdziwą niespodzianką.

 

Wszystkich zebranych powitała gospodyni pikniku Pani Dorota Dąbrowska - dyrektor Przedszkola w Pysznicy, zaś cały piknik prowadziły Pani Marta Kozyra oraz Pani Agnieszka Gęśla.

 

Dzieci z poszczególnych oddziałów przedszkolnych zaprezentowały swoje umiejętności, które zdobyły przez czas pobytu w przedszkolu. Można było podziwiać pokaz mody strojów ekologicznych, dowiedzieć sie do czego służą: mama, tata i dziecko, jak również posłuchać życzeń dla mam w wykonaniu 3 latków.

 

Wśród dodatkowych atrakcji był pokaz ratownictwa medycznego, przejażdzka na koniku polskim, malowanie włosów i twarzy, baloniki oraz wata cukrowa.

 

Całą oprawę pikniku, konkursy i zabawy, które wywoływały wiele uśmiechów wsród dzieci przygotowały panie przedszkolanki pracujące w pysznickim przedszkolu.

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz także

BIP

epuap

dziennik ustaw

monitor polski

dziennik urzedowy

Ważne dla organizacji pozarządowych

informacje o szkoleniach, naborach, wsparciu

Zobacz