Zrób zdjęcie i wygraj zestaw kina domowego

Dodano 2011-07-21 przez Beata Biały

Zrób zdjęcie i wygraj zestaw kina domowego

konkurs organizowany przez Starostwo Powiatowe

Powiat Stalowowolski jest bogaty w liczne skarby  krajobrazowe, architektoniczne, kulturalne i społeczne. Skarby fascynujące, będące źródłem inspiracji, dodające otuchy, bądź ironiczne i dowcipne. Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym, którego celem jest ujęcie wszystkich tych cennych walorów w obiektyw aparatu fotograficznego. Zwycięzca konkursu otrzyma atrakcyjną nagrodę w postaci wysokiej jakości kina domowego.
Nie stawiamy żadnych standardów wykonywania zdjęć – zapraszamy zarówno profesjonalnych fotografów jak również niedoświadczonych amatorów. Liczymy na kreatywność, niekonwencjonalność i pomysłowość.
Na zdjęcia czekamy do 31 sierpnia 2011 roku. Każdy może nadesłać maksymalnie 5 zdjęć. Dzień później ruszy głosowanie internetowe, które potrwa do 15 września 2011 roku.  Zwycięzcą zostanie autor tego zdjęcia, które w głosowaniu uzyska największą ilość głosów.
Szczegółowe informacje dotyczące konkursu znajdują się na naszym profilu społecznościowym na portalu Facebook.com: http://www.facebook.com/pages/Powiat-Stalowowolski/162013147204980

Organizatorem konkursu jest Starostwo Powiatowe w Stalowej Woli.

Zapraszamy.

Zobacz także

BIP

epuap

dziennik ustaw

monitor polski

dziennik urzedowy

Ważne dla organizacji pozarządowych

informacje o szkoleniach, naborach, wsparciu

Zobacz