IV Jarmark Królewski - Pysznica 2011

Dodano 2011-07-11 przez Beata Biały

IV Jarmark Królewski - Pysznica 2011

oraz otwarcie Gminnego Centrum Sportowo-Rekreacyjnego i Kulturalnego

W niedzielne popołudnie dnia 10 lipca 2011 roku władze samorządowe, zaproszeni goście oraz mieszkancy zawitali na obiekty Gminnego Centrum Sportowo-Rekreacyjnego i Kulturalnego w Pysznicy.

Przed godziną 15.00 Pan Tadeusz Bąk Wójt Gminy Pysznica powitał wszystkich zebranych, przedstawił zaproszonych gości. a nastepnie zaprosił do przecięcia wstęgi: Pana Antoniego Błądka - Posła na Sejm RP, Pana Zygmunta Cholewińskiego - Wicemarszałka Wojewodztwa Podkarpackiego oraz Pana Roberta Filę - Starostę Stalowowolskiego.

Po oficjalny otwarciu Gminnego Centrum Sportowo-Rekreacyjnego i Kulturalnego w Pysznicy oraz "IV Królewskiego Jarmarku - Pysznica 2011" rozpoczął sie program rozrywkowy dla dzieci prowadzony przez klownów Rico i Ruphert - najmłodsi milusińscy i ich rodzice pomimo żaru z nieba bawili się wspaniale. Po godzinie 16.00 zaprezentowały się zespoły artystyczne z Domu Kultury w Pysznicy: ZPiT "Pyszniczanie", "Mali Pyszniczanie", Zespól Tańca "Kik" oraz wokaliści warsztatów wokalnych "Nutka". Imprezę przerwała potężna burza jaka przeszła nad Pysznicą po godzinie 17.00.  Po obfitym deszczu wyszło słońce i uroczystość była kontynuowana. Na wysokosci zadania stanał Zespół Ludowy "Pyszniczanie", który bawił publiczność w czasie gdy akustycy doprowadzali po burzy sprzęt nagłaśniający do stanu używalności.

Przed godziną 20.00 publiczność mogła podziwiać występ zespołu muzycznego "Artis" po który nastapiła aukcja obrazów z klubu "Młodych Talentów" działającego przy pysznickim Domu Kultury. Kolejnymi punktami programu był koncert zespołu "Karczmarze" i losowanie nagród w loterii fantowej. Następnie fantastycznie bawiły widzów bardzo licznie zgormadzonych na nowych obiektach zespoły "Skaner" i "Focus". Pomiedzy tymi dwoma koncertami odbył się bajkowy pokaz sztucznych ogni.

10 lipca podczas "IV Królewskiego Jarmarku - Pyszncia 2011" nie zabrakło równiez innych atrakcji takich jak: wesołe miasteczko, loteria fantowa, wystawy, gastronomia i inne.

Nowe miejsce, impreza plenerowa, ktora już na stałe wpisała się w kalendarz wydarzeń kulturalnych w gminie Pysznica przebiegła bez zakłóceń i w miłej atmosferze.

Pragniemy podziękować wszystkim, który przyczynili się do organizacji tego przedsięwzięcia.

Dziekujemy równiez wszystkim tym, którzy uczestniczyli w "IV Królewskim Jarmarku", dziekujemy za wspólną zabawę i wspaniałą atomsferę.

 

 

Dziękujemy serdecznie i zapraszamy na kolejne imprezy zarówno kulturalne jak i sportowe, a za rok na następny czyli "V Królewski Jarmark - Pysznica 2012"

 

 

Zdjęcia: Beata Biały i Piotr Jackowski

 

 

 

Zobacz także

BIP

epuap

dziennik ustaw

monitor polski

dziennik urzedowy

Ważne dla organizacji pozarządowych

informacje o szkoleniach, naborach, wsparciu

Zobacz